Вагітність – причина дискримінації на ринку праці

З липня місяця цього року вагітність працівників обійдеться роботодавцям дорожче. Жінки, які йдуть у декретну відпустку підпадають під нововедення - за таких працівників роботодавці вже другий місяць як мають платити податок у розмірі 33 % від зарплати співробітниці. З вагітних стягуватимуть лише  2 % податків, а це робиться для того, щоб чотири місяці декретних пішли жінці у страховий стаж, із якого нараховують пенсію.


Як вважають правові експерти – такі нововведення стануть додатковим  фактором для дискримінації жінок на ринку праці, оскільки проблема не в зменшенні на 2% допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами, яку получатиме жінка,  а саме в тих 33,2% єдиного внеску, які сплачує роботодавець. Це призвело вже до неодноразового фіксування таких дій зі сторони роботодавців, як підписання з жінками трудових  угод з умовою, що певний період вони не будуть вагітніти. У випадку порушення умов цієї угоди, роботодавець зможе розірвати договір в односторонньому порядку. Це і є дискримінація зі сторони роботодавця, оскільки ст. 11 Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок встановлює зобов’язання держави запобігати дискримінації щодо жінок через одруження або материнство та застосовувати відповідні заходи.
Однак через брак ефективних санкцій за порушення цих норм та пасивну позицію вагітних жінок щодо відстоювання власних прав, роботодавці почуваються безкарними.

Варто знати і відстоювати свої права!

Законодавство України, зокрема Кодекс законів про працю, встановлює додаткові гарантії щодо трудової діяльності жінок. Так, статтею 184 забороняється звільняти вагітних і жінок, які мають дітей віком до трьох років, одиноких матерів за наявності дитини віком до чотирнадцяти років або дитини-інваліда з ініціативи власника або уповноваженого ним органу. А також ця стаття забороняє відмовляти жінкам у працевлаштуванні і знижувати їм заробітну плату з мотивів, пов’язаних з вагітністю тощо.
Нагадаємо: 1 липня 2013 року набрав чинності Закон України № 231-VII «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії», згідно з яким декретна відпустка буде включатися до страхового стажу, а витрати з нарахування єдиного соціального внеску буде нести роботодавець, вагітні жінки втратять гроші в розмірі 2% від нарахованої суми.
Немає жодного коментаря
Додавати коментарі можуть лише авторизовані користувачі.