Після проведення Установчих зборів і прийняття рішення про створення ОСББ, проведення реєстрації ОСББ у органах державної реєстрації і статистики, Державній податковій службі України та Пенсійному фонді наступним кроком буде вироблення печатки та відкрити рахунку ОСББ в банківській установі.
1. Виготовлення печатки.
Найпростіший з етапів. Для цього необхідно звернутися до відповідної фірми. На сьогодні скасовано виготовлення печаток у спеціальному дозвльному порядку.
2. Відкриття рахунку в банку.
Для відкриття рахунку в банку уповноважена особа ОСББ має подати наступні документи:
1) заяву про відкриття поточного рахунку встановленого зразка (зразок Вам нададуть у відповідній банківській установі);
2)
нотаріально засвідчену копію установчого документа (Статуту ОСББ);
3) копію виписки з Єдиного державного реєстру;
4)
нотаріально засвідчену картку із зразками підписів і відбитками печатки;
5) копію довідки про внесення юридичної особи до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, засвідчену підписом уповноваженого працівника банку;
6) копію документа, що підтверджує взяття ОСББ на облік в органі державної податкової служби, засвідчену підписом уповноваженого працівника банку;
7) копію документа, що підтверджує реєстрацію ОСББ у відповідному органі Пенсійного фонду України.
Банк зобов’язаний протягом трьох робочих днів з дня відкриття рахунку (включаючи день відкриття рахунку) в електронному вигляді засобами електронної пошти НБУ або у паперовому вигляді або надіслати поштою з повідомленням про вручення органу ДПС, в якому Платник податків обліковується як платник податків і зборів, Повідомлення про відкриття рахунку.
Попередні публікації по темі:
Створення ОСББ. Частина перша - проведення Установчих зборів
Створення ОСББ. Частина друга - реєстрація ОСББ