Схема поетапного заповнення податкової декларації з ПДВ

Міндоходів системно згрупував рекомендації та розмістив для загального доступу покрокову інструкцію з  заповнення податкової декларації з ПДВ.

Читати далі →

Затверджено нову форму податкової декларації про майновий стан і доходи

Наказом Міндоходів від 11.12.13 р. № 793 та № 1054, які набули чинності з 31.12.13 р. («Офіційний вісник України» від 31.12.13 р. № 100), затверджено міндоходівську форму податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкцію щодо її заповнення. 
Декларація не містить вагомих змін. Вона подається до контролюючого органу та заповнюється у гривнях з копійками.
Також, нагадуємо, що граничний термін подання декларації за 2013 рік до 1 травня 2014 року. 
Визнано таким, що втратив чинність, наказ Мінфіну від 07.11.11 р. № 1395, яким затверджувалася раніше діюча форма декларації.

Читати далі →

Телефони допомоги для Євромайдана

У складній політичній ситуації, що склалася сьогодні в нашій країні як ніколи необхідно знати і вміти захищати свої права.

Читати далі →
10 грудня 2013 р. 19:40:47 Валерія Коломієць Новини в Інше

Вагітність – причина дискримінації на ринку праці

З липня місяця цього року вагітність працівників обійдеться роботодавцям дорожче. Жінки, які йдуть у декретну відпустку підпадають під нововедення - за таких працівників роботодавці вже другий місяць як мають платити податок у розмірі 33 % від зарплати співробітниці. З вагітних стягуватимуть лише  2 % податків, а це робиться для того, щоб чотири місяці декретних пішли жінці у страховий стаж, із якого нараховують пенсію.

Читати далі →

Експеримент КабМіну України - національна соціальна картка громадянина

Національна соціальна картка громадянина має на меті полегшити документообіг між органами виконавчої влади чим значно покращити рівень надання соціальних послуг для усіх верств населення .

Читати далі →

"Гаряча лінія" Державної інспекції України з питань праці

Відповідно до Наказу №151 від 17.09.2013 року, Державна інспекція України з питань праці організувала “гарячу лінію” за для забезпечення підвищення ефективності роботи зі зверненнями громадян, об'єктивного, всебічного і своєчасного їх розгляду.

Читати далі →
10 жовтня 2013 р. 17:47:46 Валерія Коломієць Новини в Інше